TAJEMNICZY ŚWIAT

FORUM POŚWIĘCONE MAGII, NIEZWYKŁYM STWORZENIOM I SAMODOSKONALENIU


#1 2011-02-14 13:01:47

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

Sigile

Czym właściwie są sigile? Otóż sigil oznacza znak, a czemu znak? Otóż sigil ma za zadanie nam przekazać do podświadomości naszego "życzenia" że to tak ujmę za pomocą znaku. Jak więc powinien wyglądać sigil? Otóż rigile dzielimy na parę rodzajów, jedni ujmują tylko alfabetyczne, inni ujmą alfabetyczne, runiczne i inne, ja zaś ujmę to tak: są setki rodzajów silili, najpopularniejszy to alfabetyczny, a pierwszy to że tak ujmę sigil czysty, sigil umysłowy, ale o nim później (opisze go w rozdziale "wyższa szkoła jazdy" (czy jakoś tak) na razie poruszę formę trzech najsłynniejszych sigili, mianowicie: alfabetycznego, runicznego i obrazkowego. Więc zaczynam, najpierw sigile najpopularniejsze czyli alfabetyczne. Jak taki sigil wygląda i jak go zrobić? Otóż dajmy na to, że chce żeby hmm... że chce by do mnie zadzwonił mój znajomy maniek. A więc zapisuje to życzenie na kartce:
CHCĘ ŻEBY DO MNIE ZADWONIŁ MANIEK
Następnie zapisuje to w formie fonetycznej:
HCEM ŻEBY DO MNIE ZADZWONIŁ MANIEK
mało tu co prawda do usunięcia ale...
Dobrze, następnie usuńmy powtarzające się litery(ja usuwam jeszcze zmiękczenia bo ich nie lubię):
HCEMZBYDONIAWOLK
Następnie składam te litery tak ze sobą aby powstał znak który będzie miał w sobie te litery, a jednak nie odczytamy z nich zdania, a litery ujrzymy po przyjrzeniu się (u mnie wyszło tak lecz rzecz jasna jak wam wyjdzie zależy tylko i wyłącznie od waszej własnej woli):


       No i przejdźmy do ostatniej (jak się uprzeć to przedostatniej fazy), a mianowicie wchłonięcie sigila (nie, nie jedzcie kartki), chodzi tu o załadowanie go do podświadomości, jest parę sposobów (w zasadzie mnóstwo ale wszystkich nie znam, bo każdy może mieć swoją własną metodę), najpopularniejsze to takie jak:
-Patrzenie się na sigil w czasie orgazmu (ja osobiście tego nie preferuje, ale zamieszczam bo ponoć działa).
-Intensywne wpatrywanie się w sigil bez mrugania i poruszania oczyma.
-Wpatrywanie się w sigila podczas wysiłku fizycznego.
-Wtapianie go w aurę (wyższa szkoła jazdy, a jeśli ktoś chce wiedzieć jak to po prostu rozszerzamy naszą aurę tak by dotknęła sigila po czym wchłaniamy go.)
A na ostateczny koniec po wchłonięciu sigila wypadałoby go zniszczyć i najlepiej zapomnieć w ogóle o nim (to podświadomości sprawa od teraz, nie nasza dajmy jej wolną rękę), ale to nie jest konieczne.

       No to teraz sigil runiczny, a więc na czym on polega? Otóż taki sigil polega na zapisaniu zamiast wyrazów i liter runów układając je w sigila, tak jak układaliśmy wyrazy (skoro to niemal to samo nie będę podawał przykładów), po czym wchłonąć i zapomnieć, ja osobiście ich nie używam bo do nich trzeb znać runy, a nie każdy je zna, a litery raczej każdy, a przynajmniej każdy kto czyta ten tekst. Jednakże Mystic obiecał iż zamieści tutaj przykład sigila runicznego... Ciekawe czy dotrzyma obietnicy :
       No to pora na sigil obrazkowy, więc ten sigil to zapisanie naszej woli w kształcie obrazka (np. takiego jak w komiksie), np. chcąc by Franka jebnął pieron, więc rysuje że niby Franka na deszczu jak go sieka pieronek, wchłaniam itd. Proste prawda? Otóż z tego zapewnie wielu wywnioskowało, że sigile się praktycznie niczym nie różnią poza formą zapisania, a to dlatego że od zapisania zależy jak dobrze przyjmie to nasza podświadomość, dla każdego sposób może być inny, a każdy z nich najlepszy (jak to było w reklamie).

I to tyle o sigilach, a o sigilu umysłowym napisze w innym dziale.


ŹRUDŁO http://www.angelard.ostrowiec.net.pl/chaos_03b.php

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-fun.pun.pl www.hsm123.pun.pl www.mamuski.pun.pl www.abc.pun.pl www.lastchaos.pun.pl