TAJEMNICZY ŚWIAT

FORUM POŚWIĘCONE MAGII, NIEZWYKŁYM STWORZENIOM I SAMODOSKONALENIU


#1 2011-02-14 13:06:23

 Kelajno

Administrator

7536127
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 361
Punktów :   

Godformy

I znów to pytanie, męczy mnie ta niezmienność ehh... co to są godformy? Słowo godforma dzieli się na dwa słowa "god" i "forma", czyli jak nazwa wskazuje jest to forma Boga. Czyli z tego możemy wywnioskować, że to po prostu wszyscy Bogowie jacy zostali stworzeni przez naszą wiarę i jacy mogą zostać stworzeni przez naszą wiarę. Krótko mówiąc osiąganie naszego celu przy pomocy godform polega na pomodleniu się do odpowiedniego boga o odpowiednią rzecz złożenie mu darów, a po dokonaniu się tego o co prosimy zmienienie sobie Boga na takiego jaki odpowiada naszym celom. A czemu? Bo według magii chaosu to bogowie zostali stworzeni przez nas, czyli to my nimi władamy i możemy żądać od nich co chcemy, gdyż w nich jest zawarta wiara setek ludzi którą my możemy wykorzystać by podsycić swoją. Jednak najlepiej jest stworzyć sobie własnego boga, nadając mu imię itd. A jeśli was interesuje dokładnie jak to zrobić to mogę to opisać to w 3 punktach:
1: Wybrać lub stworzyć boga odpowiedniego do naszych celów (np. chcemy zysku niech będzie Zeus).
2: Modlimy się do niego składamy mu dary(odpowiednie do boga rzecz jasna) i WIERZYMY w niego.
3: Po dokonaniu się naszego żądania szukamy sobie nowego celu i wykorzystujemy nowego Boga. Odpowiedniego do celu.
       Co więcej mogę dodać o godformach hmm... O może jeszcze wtrącę o tworzeniu sobie własnej religii. Otóż chodzi mi o to że dobrze jest stworzyć sobie własną religie ze stertą bogów do wszystkich rzeczy, uwzględniając co dany bóg lubi, a czego nie lubi i rozwijać wiarę w tą swoją własną religię, bo na początek to bardzo dobrze rozwija wiarę no i co sami stworzymy łatwiej jest zmusić do współpracy.
       Tyle na temat godform, bo wbrew pozorom jest tu rzeczywiście mało do powiedzenia.

ŹRUDŁO http://www.angelard.ostrowiec.net.pl/chaos_03d.php

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.way-of-ninja.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.roznowoart.pun.pl www.gimn2a.pun.pl www.slayersfans.pun.pl